Grafik Tasarım Photoshop Kursu

Grafik tasarım eğitimi alarak,dijital ortamda görüntü ve metin yoluyla etkili iletişim olanaklarını geliştirebilir, tv yayıncılığından, reklam, basın, internet gibi birçok meslek dalında iş bulabilirsiniz. Grafikerlik firmaların geleceğine yön verebilecek etkileşimli, yetenek isteyen bir alandır. Grafik tasarım kursunda, photoshop programının en ince detaylarına kadar öğreneceksiniz. Layer, Mask, tipografi ve diğer konulara, grafiker olan eğitmenlerimiz tek tek değinecek. Her bir konu başlığı için uygulamalar geliştireceksiniz.
Grafik tasarımcılar, köklü değişimlere sahne olan iletişim ve reklam alanları başta olmak üzere görsel dünyanın her boyutunda oldukça stratejik roller üstlenmektedirler. Sizde geleceğinizi şekillendirmek için Grafik Tasarım Kurslarımıza katılın. Grafik tasarım kurslarımızda eğitim garantimiz bulunmaktadır. Öğrencimiz istediği takirde anlamadığı konuları tekrardan hiçbir ücret ödemeden alabilir.

Ayrıca grafikerler sosyal medya içinde gerekli tasarımları yapabilirler. İnsanların ilgi duyabileceği tasarımlar yaparak, sosyal medya hesaplarını düzenleyebilirler.

Grafik Tasarım Kursuna Kimler Katılmalı

Grafikerlik en çok rağbet gören mesleklerin başında gelmektedir. Grafikerlik kursuna , bilgisayar altyapısı olan, kendisine reklam ajanslarında, matbaalarda, gazete, dergi, kitap basım evlerinde, masaüstü yayıncılık alanında kariyer hazırlamak isteyen herkesi bekliyoruz. Ayrıca grafikerlik kursuna katıldıktan sonra birçok alanda iş bulmanız mümkün olacaktır.

Grafik Tasarım Kursu Eğitim Hedefi

Grafik kursunda hedefimiz verdiğimiz kaliteli eğitimler öğrencilerimize meslek kazandırmaktır;

Özellikle grafik kursunda Adobe Photoshop ile Dünya standartlarında 2D ve 3D tasarım ve modellemeler yaparak, yaratıcılık sınırlarını zorlayacaksınız. İlgi çekici görüntüler oluşturarak kaliteli bir portfolyo oluşturacaksınız.

Ayrıca grafikerlik kursunda Coreldraw ve Illustator ile kartvizit, logo, antetli takımı gibi kurumsal çalışmalar yapacaksınız.
Grafik tasarım eğitimine katılan katılımcılar,

Sektörel tasarım yapan ajanslarda,
Matbaalarda
Gazetelerde
çalışma imkanı bulabilirler.