AutoCAD Kursu Eğitimi

Teknik eğitimlerde uzman eğitmen kadrosu ile sizleri Autocad Kursuna bekliyoruz. 2 boyutlu modelleme temelleri, teknik resim eğitimi, çizim ve düzenleme komutları, katmanlar ve daha birçok konu Autocad Kursunda sizi bekliyor. Eğitim sonunda yaptığınız proje ile bilginizi kanıtlayacaksınız.

AutoCAD Kursuna Kimler Katılmalı

AutoCad eğitimine endüstri meslek liselerinde makina, metal, konstrüksiyon, inşaat vb. üniversitelerin makina, inşaat, mimarlık, elektrik, vb. bölüm yada mühendisliklerinde okuyan yada mezun olmuş, ayrıca sektörle alakalı şirketlerin çalışanları eğitimlere katılabilir.

AutoCAD Kursu Eğitim Hedefi

AutoCad kursunda;

  • Autocad içinde bulunan programlara ait menüleri ve kullanım alanlarını öğrenmek,
  • Yüzey mantığını kavramak ve 3 boyutlu görünüşler üzerinde çalışma yapmak,
  • Öğrencilerin AutoCad programını kullanarak 2 ve 3 boyutlu görsel tasarımlar yapabilmelerini sağlamak,
  • Makina, İnşaat, Elektrik, Mimarlık gibi akademik programlarda okuyan yada okumuş katılımcılarımızın meslek hayatlarında AutoCad programını daha verimli olarak kullanımlarını sağlamak,
  • Meslek lisesi, teknik lise, yada meslek yüksek okullarında okuyan yada okumuş katılımcılarımızın meslek hayatlarında AutoCad programını daha verimli olarak kullanımlarını sağlama

Eğitim Süresi

Autocad Kursu 42 saat olarak yapılır. Autocad Kursu, haftaiçi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 3 er saatlik seanslar olarak yapılır. AutoCAD Kursunda eğitimler 50 dakika ders, 10 dakika ara verilerek yapılır. Eğitmen projeye bağlı olarak blok ders yapmaktadır.